Kredi Kartı: 89,00 TL
Havale ile : TL   87,22
Marka : Blue Bag
Ürün Kodu : T05052016-AK

Blue Bag Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg + Damla

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Blue Bag Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
  Hediye Seçme Kampanyası Dışındadır
   
  Yüksek kalitede kuzu eti ve ürünleri içeren, tam ve dengeli beslenme formülü içeriklidir. Köpeğinize parlak tüyler, sağlıklı bir cilt, kalp sağlığı, sağlıklı görmesini sağlar.
  Bağışıklık sistemini güçlendiricidir. Omega 3 & 6 içerir. Kontrollü mineral içeriği, dengeli aminoasit profili, Omega3/Omega6 oranı ve vitamin mineralleri ile yetişkin köpekler için her koşulda eksiksiz bir beslenme sağlar. BLUE BAG, kuru mama olarak içerdiği yüksek düzeydeki antioksidan A,D,E vitaminleri ile hücresel tahribatı azaltarak yaşlanmayı geciktirir.
  Antioksidan Vitamin Katkıları:
  Doğal antioksidanlar olan A,D,E vitaminleri ile bağışıklık sisteminin sağlıklı ve güçlü olmasını desteklerken hücresel tahribatı önleyerek her koşulda ergin köpeğin vücut dokularına direnç kazandırır. Dengeli Omega3/Omega6 Oranı ve Keten Tohumu: Sağlıklı, gür, parlak bir tüy ve deri yapısı oluşturur. Beyin fonksiyonlarına ve zeka gelişimine katkıda bulunur. Eklemlerin esnek ve dayanıklı olmasını sağlar. Dengeli kalsiyum / fosfor oranı ile iskelet ve kemik dokuların sağlığını korur. Metabolizmayı destekler.
  Analitik Bileşenler: Nem: %10, Ham Protein: %20, Ham Yağ: %8, Ham Selüloz: %4,5, Ham Kül: %10, Kalsiyum: %0,40-1,60, Fosfor: %0,40-1,50, Sodyum: %0,10-1,00, Vitamin A: IU/KG 12000, HCL'de Çözünmeyen Kül: %2, Vitamin D: IU/Kg 1000, Vitamin E: Mg/Kg 60
  İçindekiler
  Tahıllar (Pirinç en az %4), et ve et ürünleri (kuzu eti en az %4), hayvansal yağlar, mayalar, mineraller, vitaminler, antioksidanlar, aromalar, koruyucular. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.