Kredi Kartı: 413,00 TL
Havale ile : TL   404,74
Marka : PRO PLAN
Ürün Kodu : 12172132

Pro Plan Somonlu Pirinçli Yetişkin Kedi Mamasi 10 Kg

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • PRO PLAN SOMONLU PİRİNÇLİ YETİŞKİN KEDİ MAMASI 10 KG.

  Pro plan yetişkin kediler için somonlu pirinçli kedi maması genel sağlığın göstergesi olan bakımlı tüyler, parlak gözler, esnek kasların oluşumuna yardım ederken sıkı ve az dışkı oluşumunu da sağlar.
  Pro plan yetişkin kediler için somonlu pirinçli kedi maması gerçek somon eti ve %40'a varan oranda hayvansal kaynaklı protein içeren tek  kedi mamasıdır.  Çünkü kediler hayvansal kaynaklı proteine gereksinim duyarlar.

  ANALİZ: 
  Ham Protein %40 (En Az), 
  Ham Yağ %16-20 (En Az- En Çok), 
  Ham Selüloz %2 (En Çok), 
  Ham Kül %8 (En Çok), 
  Su %12 (En Çok), 
  Kalsiyum %1,2 (En Az), 
  Fosfor   %0,8 (En Az), 
  Sodyum %0,7 (En Az), 
  HCI'de Çözünmeyen Kül %8 (En Çok), 
  Vitamin A 26000 İU/kg (En Az), 
  Vitamin D3 3878 İU/kg (En Az), 
  Vitamin E 480 mg/kg (En Az), 
  Taurin 150 mg/kg (En Az)

  İÇİNDEKİLER: Somon Eti, Pirinç, Mısır Glüten Unu, Kümes Hayvanları Türevleri Unu, Kurutulmuş Yumurta Ürünü, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Sığır Yağı, Buğday Unu, Soya Proteini Konsantresi, Balık Unu, Aroma, Tuz, Mineraller, Vitaminler, Taurin 

  * Nemli, sıcak  ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız.
  * Kuru mama ile birlikte sürekli  taze ve temiz  içme suyu bulundurunuz.
  * Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama  ürün içeriği aynıdır.

  Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.