17,99 TL
Havale ile : TL   15,29
Marka : VERSELE-LAGA
Ürün Kodu : 810-421519

Versele Laga Prestige Tropikal Finch Yemi 500 g

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Versele Laga Prestige Tropikal Finch Yemi 500 g
  Versele Laga Tropical Finches tüm tropikal kuşlar için uygun bir yemdir. Tropikal Finchler sıcak iklim kuşlarıdır. Bu gruba ait kuşların birçoğu Avusturalya (Zebra finch, Gould Finch) ve Afrika'da (waxbill) bulunur.Çoğunluğu tohumla beslenir.Yaban hayatında bulunan olgunlaşmamış tohumlar ve olgunlaşmamış çim tohumlarını tercih ederler.Bu sayede dengeli bir tohum karışımı ana yem olarak bu kuşlar tarafından kolayca tercih edilecektir.İnce öğütülmüş tohum tanecikleri de daha küçük boydaki finchler tarafından kolayca kabul edilir.
  İçindekiler :
  Darı : % 48
  Sarı Darı : % 33
  Kırmızı Darı : % 9
  Kanarya Tohumu : % 8,5
  Nijer Tohumu : %1,5
  Analiz Değerleri :
  Protein : %8
  Yağ : %5
  Nem : %12
  Selüloz : %10
  İnorganik Madde : %12
  Metabolik Enerji : 3400 kcal/kg
  Makro Elementler :
  Kalsiyum : %0.46
  Fosfor : %0,05
  Sodyum : %0,01
  Günlük Kullanım Miktarı :
  Kuşun yaşına ve türüne göre değişiklik gösterebilmek ile beraber ilk beslemelerde,yemin bolca verilerek,kuşun günlük tüketim miktarının gözlenerek belirlenmesi tavsiye edilir.
  Bu ürün Koli bazlı Satılmakta olup,bir kolide 10 adet ürün bulunmaktadır.
  *Versele-Laga Doğallık ile Beraber Gelen Kaliteli Üretim Standartları*
  Tohumlar, tahıllar ve diğer doğal ürünleri kullandığımız için kalite kontrol çok önemlidir. Çünkü her bir hasat farklı renge, şekle ve yoğunluğa sahiptir.
  Bu nedenle öncelikle katı standartlarımızı gözeterek, ham maddelerimizi alır almaz sıkı kalite kontrol süreçlerinden geçiririz ve olumlu sonuç alınırsa ham maddeler üretim hattına gönderilir.
  Ayrıca ürünlerimiz, üretim süreci sırasında da farklı kontrollerden geçirilir. Hayvan yemleri için GMP (Yararlı Üretim Uygulamaları), HACCP (Risk Analiz ve Kritik Kontrol Noktaları) ve IFS (Uluslararası Yem Standartları) gibi tüksek kalite standartlarını temel alırız. Böylece ham maddelerin yapısı ve menşeisinin izlenebilirliği ile kullanılan materyaller ve üretilen yemlerin kanunlara uygun üretilmesi sağlanır.
  Versele-Laga olarak kalitenin karşılığının her zaman alınacağına inanırız ve şirketimizde çalışan herkesin bu fikri benimsemesini sağlarız. Elbette yalnızca kalitemizi yükseltmekle kalmıyoruz; yaptığımız her işi en iyi şekilde yapmaya da çabalıyoruz.
  Bu ürün KOLİ bazlı satılmakta olup bir koli 10 paket yem içermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.